![Γερμανοί τουρίστες κατέβασαν την ελληνική σημαία από το Ενετικό Φρούριο στην Κέρκυρα. 1 %25CE%25B5%25CE%25BD%25CE%25B5%25CF%2584%25CE%25B9%25CE%25BA%25CE%25BF](https://2.bp.blogspot.com/-qQycMy8TzZA/VZOzLI7rGhI/AAAAAAAAXDM/TCTKNVibXYs/s400/%25CE%25B5%25CE%25BD%25CE%25B5%25CF%2584%25CE%25B9%25CE%25BA%25CE%25BF.jpg)
Την ελληνική σημαία από το Ενετικό Φρούριο στην Κέρκυρα κατέβασαν την Κυριακή τέσσερις τουρίστες. Σύμφωνα με πληροφορίες, τέσσερις τουρίστες, ένας Τούρκος και 3 Γερμανοί, συνελήφθησαν με τη
διαδικασία του αυτόφωρου την Κυριακή, στην περιοχή Γουριά της Κέρκυρας όπου διέμεναν, όταν στις αποσκευές τους βρέθηκε η ελληνική σημαία, που νωρίτερα είχαν κατεβάσει από το Ενετικό Φρούριο.
Όπως έγινε γνωστό, ��ι τουρίστες αφέθηκαν ελεύθεροι με περιοριστικούς όρους.
Αφήστε μια απάντηση