![Εμφύλιος προ των πυλών. 1 %25CE%25BC%25CE%25B1%25CE%25BB%25CE%25B1%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2582%2B2](https://2.bp.blogspot.com/-wau6ZDvb_i4/VYhKg7iyDtI/AAAAAAAAW4g/B9UJ95zde2s/s400/%25CE%25BC%25CE%25B1%25CE%25BB%25CE%25B1%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2582%2B2.jpg)
![Εμφύλιος προ των πυλών. 2 %25CE%25BC%25CE%25B1%25CE%25BB%25CE%25B1%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2582](https://3.bp.blogspot.com/-are7qtIICuA/VYhKgw2yiUI/AAAAAAAAW4k/-MNt8bqc1KY/s400/%25CE%25BC%25CE%25B1%25CE%25BB%25CE%25B1%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2582.jpg)
Βαρβιτσιώτης, Άδωνις και όλα τα καλά παιδιά της Νέας Δημοκρατίας διαδήλωσαν στο Σύνταγμα κατά της
αποχώρησης από την Ευρώπη. Καιρός φέρνει τα λάχανα καιρός τα παραπούλια. Μαζί και ο κύριος Πρέπει-να-ποινικοποιηθούν-οι-διαδηλώσεις Δένδιας διαδήλωσε και αυτός. Τώρα που τα πράγματα σκουραίνουν θυμόμαστε και βλέπουμε ότι επιβεβαιώνεται η φράση: Τις επαναστάσεις δεν τις κάνουν οι πεινασμένοι, αλλά οι χορτάτοι που δεν έφαγαν τρεις μέρες. Άλλωστε το Κολωνάκι κοντά είναι….
Αφήστε μια απάντηση