Ε και τι φόρους εισπράτταμε από αυτά τα νησιά ποιο πολύ στοίχιζαν οι αεροδιακομιδές Ασθενών.
24 Οκτωβρίου 2019, admin, Δεν υπάρχουν σχόλια στο Ε και τι φόρους εισπράτταμε από αυτά τα νησιά ποιο πολύ στοίχιζαν οι αεροδιακομιδές Ασθενών.
![Ε και τι φόρους εισπράτταμε από αυτά τα νησιά ποιο πολύ στοίχιζαν οι αεροδιακομιδές Ασθενών. 1 25CE25B125CF258125CF258725CE25B525CE25AF25CE25BF2B25CE25BB25CE25AE25CF258825CE25B725CF2582 e33837fa](/wp-content/themes/yootheme/cache/e3/25CE25B125CF258125CF258725CE25B525CE25AF25CE25BF2B25CE25BB25CE25AE25CF258825CE25B725CF2582-e33837fa.jpeg)
![Ε και τι φόρους εισπράτταμε από αυτά τα νησιά ποιο πολύ στοίχιζαν οι αεροδιακομιδές Ασθενών. 2 %25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF%2B%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582](https://1.bp.blogspot.com/-4VzjWx3yYGs/XbFTImselqI/AAAAAAAAioA/mvwssuGq5O0P6Mu68uUAaIumzPAo42KBwCLcBGAsYHQ/s400/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF%2B%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582.jpg)
Με αυτό τον τρόπο η συμπάθεια και η αγάπη προς τους καλοκάγαθους νησιώτες έγινε δυσφορία για τους φοροφυγάδες. Η Μύκονος και η Σαντορίνη εξομοιωθηκαν , με το Φαρμακονησι την
Δονούσα και την Σχοινούσα. Τα Πρωτόκολλα Made in usa Διαμελισμού της Ελλάδος εφαρμόζονται κατά γράμμα με τι βοήθεια ανόητων και αργυρώνητων εγχωρίων και με τι βοήθειά αλλογενών.Ποτέ μέχρι σήμερα δεν έγινε μια ερώτηση στη Βουλή η έστω να ενδιαφερθεί ένας Εισαγγελέας για αυτά που είπε η κυρία Άννα Ψαρούδα Μπενάκη περί Μελλοντικής απώλειας εδαφών στον τότε Πρόεδρο Παπούλια .Ο Ζουράρις σαν ηλίθιος( καθηγητής Πανεπιστημίου) όπως θέλει να παρουσιάζετε σε ρόλο λαγού προέβλεψε το μ��λλον των νήσων.Προς τιμήν του για την ειλικρίνεια του ο νέος πρεσβευτής του Ισραήλ Γιόσι Αμράνι μας είπε ότι ″ Σύμφωνα με την Ισραηλινή εμπειρία δεν πρέπει να αναθέσεις σε κανέναν άλλον τα εθνικά συμφέροντα ή την εθνική άμυνα σου”.Και εμείς οι Έλληνες τι κάνουμε;; Πάνε οι εκάστοτε πολίτικοι μας στα Σούσα και στην Βαβυλώνα να αναφερθούν ότι οι ροές Αγαρηνών λαθρομεταναστών συνεχίζονται απρόσκοπτα και ανενόχλητα και ότι εφαρμόζουν κατά γράμμα τα πρωτόκολλα ή τα Μνημόνια .
Συμπέρασμα:Χρειάζεται επειγόντως ένας Κατσιμήτρος και ένας Φριζής για να ζωθεί ο τόπος.
Πρόσφατη αρθρογραφία
- Ναυμαχία της Σαλαμίνας, μία άλλη οπτική και θεία παρέμβαση; 12 Ιουνίου 2023
- (χωρίς τίτλο) 9 Φεβρουαρίου 2023
- Η συμμαχία του ΝΑΤΟ Και η Ευρωπαϊκή ένωση 29 Απριλίου 2022
- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 23 Νοεμβρίου 2021
- Είναι καλύτερα να μη δίνεις καμιά δικαιολογία παρά μια κακή. 12 Οκτωβρίου 2021
Νεότερα Σχόλια
- Kyrgianbas στο Το Όχι δεν ήταν του Μεταξά. Το Όχι ήταν του ήρωα Στρατηγού Κατσιμήτρου.
- Greec στο Όταν οι σύγχρονοι πολιτικοί δεν έχουν ιστορική μνήμη .
- kyrie shoes στο Τον Γαλιλαίο θα τον κρεμάγανε μάλλον….
- ΑΓΓEΛΙΚΗ-ΑΧΑΡΝΑΙ στο Ο Παναγιωτάκης.
- Phoenix στο Η ΕΛΛΑΔΑ ΧΡΩΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΘΗΣΑΝ. ΌΠΩΣ Ο ΗΡΩΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΣΙΜΗΤΡΟΣ
Αφήστε μια απάντηση