![Η Κύπρια που μας έκανε υπερήφανους. 2 %25CE%25B1%25CE%25B1%25CF%2583%25CE%25B1%25CF%2583](https://2.bp.blogspot.com/-sXItKiHE1Mw/W-aZjPljL8I/AAAAAAAAhM4/CS8Vrd9iSWMELavjpp43l0Qvx23RWbNVwCLcBGAs/s400/%25CE%25B1%25CE%25B1%25CF%2583%25CE%25B1%25CF%2583.jpg)
Την μέρα που κηδευόταν ο Κώστας Κατσίφας στη Βόρειο Ήπειρο, χωρίς έναν Έλληνα επίσημο παρόντα, μία Ελληνίδα βρέθηκε διπλά τους αμέσως. Η ΚΥΡΙΑ Θεοφάνους.Η Κύπρια ευρωβουλευτής .Η μόνη που δεν πήγε τυπικά για μια ώρα.Η μόνη που φεύγοντας πήρε μαζί της μια ιερή υποχρέωση, που η
ίδια χρέωσε στον εαυτό της.
Μπράβο και στους δυο βουλευτές της ΝΔ που παραβρέθηκαν.Οι άλλοι βουλευτές που ήταν ;Να συμπληρώσουμε πως παρών ήταν και ο ευρωβουλευτής Ελευθέριος Συναδινός (ανεξάρτητος ευρωβουλευτής), ο ευρωβουλευτής Επιτήδειος (Χ.Α.) και οι Καρακώστας και Χατζησάβας επίσης από την Χρυσή Αυγή.
Αφήστε μια απάντηση