![Στα δίχτυα του ΣΔΟΕ δύο διαιτητές! Καθαρό πρωτάθλημα! 1 %CE%94%CE%99%CE%91%CE%99%CE%A4%CE%97%CE%A4%CE%95%CE%A3](https://3.bp.blogspot.com/-JjimCZ9V_WQ/UzfySS34PnI/AAAAAAACNZU/GWOi7jJzWHY/s400/%CE%94%CE%99%CE%91%CE%99%CE%A4%CE%97%CE%A4%CE%95%CE%A3.jpg)
Θέμα συζήτησης ή πιο σωστά κουτσομπολιού στη διαιτητική πιάτσα αποτελούν τις τελευταίες ημέρες τα νταραβέρια που έχουν εσχάτως με τον ΣΔΟΕ, δύο γνωστοί συναδελφοι τους… Όπως αποκαλύπτει η στήλη «sportdog penalty», ο ένας είναι εν ενεργεία Σουπερλιγκάτος διαιτητής, που
του αρέσει να μην περνάει απαρατήρητος και ο οποίος έχει δώσει και φέτος αφορμές για αρνητικά δημοσιεύματα στον Τύπο. Ο άλλος κρέμ��σε την σφυρίχτρα του και είναι πλέον παραττηρητής! Ε, με λίγη σκέψη δεν είναι δύσκολο να βρείτε σε ποιους αναφερόμαστε. Το ερώτημα ωστόσο και για τους 2 είναι πότε και γιατί ασχολήθηκαν μαζί τους οι Ράμπο του ΣΔΟΕ.
Αφήστε μια απάντηση