![Στην χώρα μας δικάζουν τις ιδέες και χαϊδεύουν τους εγκληματίες. Φυλακίζουν αναξιοπαθούντες και δίνουν την ελευθερία στους σατανιστές. Ο,τι πιο άρρωστο το αφήνουμε να κυκλοφορεί να εξαπλώνεται 1 2](https://2.bp.blogspot.com/-yKt3DQxwrQU/UzdjevgsI1I/AAAAAAABhfY/WBiiZbNU7no/s400/2.jpg)
Δεκτό έγινε το αίτημα αποφυλάκισης ενός εκ των «σατανιστών της Παλλήνης» Μάνου Δημητροκάλλη, γεγονός που προκάλεσε την οργή των συγγενών των θυμάτων του. Ο Μανός Δημητροκάλλης έχει…εκτίσει τα 3/5 της ποινής του. Υπενθυμίζεται ότι η Δήμητρα Μαργέτη είχε αποφυλακιστεί το 2001 (!!) ενώ δεν αποκλείεται σύντομα να βγει από τις φυλακές Αγιάς Χανίων και ο τρίτος
καταδικασθείς, Ασημάκης Κατσούλας. Ο τελευταίος πάντως, σύμφωνα με πληροφορίες, παρόλο που έχει δηλώσεις μετάνοια, έχει απασχολήσει και πάλι τις αρχές, καθώς σύμφωνα με τα «Παραπολιτικά» ο ίδιος και ένας συγκρατούμενος του, επικοινωνούσαν τηλεφωνικά καθημερινά με δύο ανήλικες αδερφές, 12 και 11 ετών.
Αφήστε μια απάντηση