Τρομολαγνεία και πρώτο θέμα ο καπνός από τα τζάκια…για τα chemtrails τίποτα!
22 Ιανουαρίου 2013, admin, Δεν υπάρχουν σχόλια στο Τρομολαγνεία και πρώτο θέμα ο καπνός από τα τζάκια…για τα chemtrails τίποτα!
Είναι πολλά τα λεφτά Άρη…!!! (αείμνηστος Σπ. Καλογήρου)
![Τρομολαγνεία και πρώτο θέμα ο καπνός από τα τζάκια...για τα chemtrails τίποτα! 1 %CF%871](https://4.bp.blogspot.com/-eOijr5OKQhs/UP5OyiekjQI/AAAAAAAAJNI/Vd5J_K84Hk4/s400/%CF%871.jpg)
Είναι πραγματικά απίστευτο το μέγεθος η όλ�� ιστορία με τον καπνό από τα τζάκια και τις αιθαλομίχλες κλπ κλπ. Πρωϊνάδικα, μεσημεριανά, δελτία ειδήσεων πρωτοσέλιδα εφημερίδων… όλοι για τον καπνό από το τζάκι!! Κι ενώ ο πλέον ειδικός, ο πνευμονολόγος, αναπληρωτής καθηγητής σχολή δημόσιας υγείας του Χάρβαρντ κος Μπεχράκης είπε ότι… «Δεν συμβαίνει κάτι το ιδιαίτερα θορυβώδες από τη χρήση ξύλου αντί για πετρέλαιο για τη θέρμανση», πέσανε πάνω του σαν τα κοράκια οι “δημοσιογραφάρες” του ΣΚΑΙ.
Μα δε γίνεται του λένε.. δε μπορεί… δεν είναι δυνατόν… δε μας τα λες καλά… σαν να του έλεγαν.. κακώς σε φέραμε εσένα.. θέλουμε άλλον να τα πει με τρόμο…..! Και συνέχισε ο επιστήμονας λέγοντας πως τα στοιχεία του Ερευνητικού Κέντρου για την Προαγωγή της Υγείας δείχνουν πως φέτος το Δεκέμβριο οι εισαγωγές στο νοσοκομείο νοσημάτων θώρακος Σωτηρία για θέματα που σχετίζονται με το σωματίδια στον αέρα είναι μάλλον λιγότερες από πέρυσι την ίδια εποχή!!! Γιατί ξαφνικά όλοι ανεξαιρέτως οι μέχρι σήμερα απόντες που λοιδορούσαν επιστήμονες και περιβαλλοντικές οργανώσεις ασχολούνται με την ατμοσφαιρική ρύπανση; Πως να μη γίνει τόσος ντόρος με τέτοια πτώση στη ζήτηση του πετρελαίου; Μήπως, λέω εγώ τώρα, οι κύριοι μέτοχοι των ΜΜΕ έχουν καμιά σχέση με…το πετρέλαιο; Για να δούμε λίγο τους μετόχους και τα ΔΣ μερικών καναλιών…
![Τρομολαγνεία και πρώτο θέμα ο καπνός από τα τζάκια...για τα chemtrails τίποτα! 2 %CF%875](https://3.bp.blogspot.com/-pIZVBiVzfWI/UP5PhwN5-UI/AAAAAAAAJNo/sMZ-tVj7aos/s400/%CF%875.jpg)
![Τρομολαγνεία και πρώτο θέμα ο καπνός από τα τζάκια...για τα chemtrails τίποτα! 3 %CF%872](https://3.bp.blogspot.com/-PJXyBwsGtls/UP5O7YELOAI/AAAAAAAAJNQ/k4nQisZyEhc/s400/%CF%872.jpg)
Ας θυμηθούμε τώρα και τα ξένα ΜΜΕ πριν μερικούς μήνες… “Η Wall Street Journal, που επικαλείται σχετική έκθεση του ΔΝΤ, επισημαίνει πως η αγορά ελέγχεται από δύο διυλιστήρια την «Motor Oil Hellas- Διυλιστήρια Κορίνθου ΑΕ» και τα «Ελληνικά Πετρέλαια Α.Ε.», των Βαρδινογιάννη και Λάτση αντίστοιχα, που χρησιμοποιούν τη δύναμή τους για να ελέγξουν αποτελεσματικά την αγορά.” Και βεβαίως βεβαίως είναι κι άλλοι πολλοί μέσω off shore και λοιπών “επενδύσεων” Από την άλλη τώρα… ας μην ξεχνάμε και την άλλη πλευρά. Πάν�� από το 60% της λιανικής τιμής του πετρελαίου είναι κρατικοί φόροι. Μεγάλη χασούρα και από εκεί. Ααααα… και για να γίνει και πιο μεγάλος ο φόβος και πιο πειστικός , σου κοτσάρω και ως παράδειγμα το Λονδίνο που το 1952 είχαμε νεκρούς από την αιθαλομίχλη. Αλλά δε σου λένε ότι ήταν ιδιαίτερες οι καιρικές συνθήκες και οτι ένας αντικυκλώνας παγίδευσε τα μικροσωματίδια για μέρες και δεν άφηνε τον καπνό να φύγει. Αυτά είναι λεπτομέρειες… Όπως λεπτομέρεις είναι ότι κανένα από τα καναλάκια αυτά δεν είναι τι ρύπους βγάζουν τα “τζάκια” των αφεντικών τους όπως εδώ για παράδειγμα.
![Τρομολαγνεία και πρώτο θέμα ο καπνός από τα τζάκια...για τα chemtrails τίποτα! 4 %CF%873](https://3.bp.blogspot.com/-0NDFdVHK2QM/UP5PIjLk5iI/AAAAAAAAJNY/uLzSpGeHZMI/s400/%CF%873.jpg)
Επίσης δεν είχα ακούσει να γίνεται παρόμοιος θόρυβος όταν μελέτες έδειξαν στην Αττική την ύπαρξη Αρσενικού του πλέον επικίνδυνου καρκινογόνου στοιχείου της φύσης! Αλλά για τα τζάκια βγήκε ο Πανελλήνιος Ιατρικός Σύλλογος, το Ειδικό Κέντρο Πρόληψης Νοσημάτων, ο Ιατρικός Σύλλογος Αττικής και άλλοι πολλοί να μας να προειδοποιήσουν για να μην πεθάνουμε!!! Και όλοι εσείς που βλέπετε τα μικροσωματίδια βρε παιδιά…ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ;;;;
![Τρομολαγνεία και πρώτο θέμα ο καπνός από τα τζάκια...για τα chemtrails τίποτα! 5 %CF%874](https://4.bp.blogspot.com/--ZH1zghGWZ4/UP5POifQhKI/AAAAAAAAJNg/CvAbUkctP8s/s400/%CF%874.jpg)
Πρόσφατη αρθρογραφία
- Ναυμαχία της Σαλαμίνας, μία άλλη οπτική και θεία παρέμβαση; 12 Ιουνίου 2023
- (χωρίς τίτλο) 9 Φεβρουαρίου 2023
- Η συμμαχία του ΝΑΤΟ Και η Ευρωπαϊκή ένωση 29 Απριλίου 2022
- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 23 Νοεμβρίου 2021
- Είναι καλύτερα να μη δίνεις καμιά δικαιολογία παρά μια κακή. 12 Οκτωβρίου 2021
Νεότερα Σχόλια
- Kyrgianbas στο Το Όχι δεν ήταν του Μεταξά. Το Όχι ήταν του ήρωα Στρατηγού Κατσιμήτρου.
- Greec στο Όταν οι σύγχρονοι πολιτικοί δεν έχουν ιστορική μνήμη .
- kyrie shoes στο Τον Γαλιλαίο θα τον κρεμάγανε μάλλον….
- ΑΓΓEΛΙΚΗ-ΑΧΑΡΝΑΙ στο Ο Παναγιωτάκης.
- Phoenix στο Η ΕΛΛΑΔΑ ΧΡΩΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΘΗΣΑΝ. ΌΠΩΣ Ο ΗΡΩΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΣΙΜΗΤΡΟΣ
Διαβάστε επίσης
ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΗΤΕ…ΤΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ !!!
Την περίοδο του Εθνικού διχασμού στην Κρήτη, ένας επιθεωρητής δημοτικής εκπαίδευσης ανέβαινε μ’…
ΝΕΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!!!!
Μίλησε κανείς για σπατάλη? ΝΕΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!!!! ….το παρακάτω άρθρο αφιερώνετα�� στους υπ…
Αφήστε μια απάντηση